از چه گل هایی در دسته گل عروس ۲۰۱۴ استفاده کنیم؟

 از چه گل هایی در دسته گل عروس ۲۰۱۴ استفاده کنیم؟

آرزوی هر دختری است که در شب عروسی خود، دسته گلی منحصر به فرد و زیبا به دست بگیرد. داشتن کمی اطلاعات در باره گلها ، می تواند به شما کمک کند که دسته گل عروس خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. در این مقاله اطلاعات مختصری در باره گلهای پرکاربرد در این باره ارایه می دهیم.

 

گل رز

برای دسته گل عروس ۲۰۱۴ ، هیچ گلی به اندازه گل رز طرفدار ندارد. انواع مختلفی از گل رز ، در اندازه ها و رنگ های متنوع  وجود دارند. این گل خوش رنگ و خوش بو ، نماد و سمبل شور و عشق است و همین باعث شده است که کاربرد زیادی داشته باشد.

لیلیوم (سوسن)

لیلیوم یا سوسن گلی بسیار زیبا ، خوشرنگ و پرطرفدار است. البته کمی هم گران قیمت است.  لیلیوم در نژادهای مختلف و رنگ ها و اندازه های متفاوت وجود دارد و برای تزئینات بسیار پرکاربرد است. اگر از این گل برای دسته گل عروس خود استفاده می کنید ، حتما از نژادهای هلندی آن استفاده کنید چراکه در برابر گرما و کم آبی ، مقاوم تر هستند و در طول جشن ، پژمرده نخواهند شد.

 

پائونیا

پائونیا که در فارسی به آن گل صدتومانی یا گل صدبرگ هم می گویند، گلی بزرگ ، پرپشت و کمی گران است. این گل بسیار معطر است و عطری شیرین دارد. پائونیا انتخاب مناسبی برای تزئینات است و استفاده از چند عدد پائونیا در تزئین دسته گل عروسمی تواند بسیار جذاب باشد. البته می توان تمام دسته گل را نیز از گلهای پائونیا درست کرد.

 

گل آلاله

گل آلاله گلی بزرگ و پر از گلبرگ است و در رنگ های زرد ، نارنجی ، سفید و صورتی وجود دارد. این گل می تواند در کنار گلهای رز استفاده شود.

 

لاله

یک گل زیبای بهاری که پرورش آن بسیار آسان است. گل لاله انتخاب جالبی خواهد بود. لاله نماد خوشبختی است و در طرح ها و اندازه های مختلف کشت می شود و به همین دلیل ، سلیقه های مختلف را به خود جلب می کند.

 

نیلوفر لیلی کالا

لیلی کالا از خانواده نیلوفرهاست. نوعروس هایی که احساسات لطیفی دارند ، این گل ظریف را خود انتخاب می کنند. انحناهای خاص ” لیلی کالا” ظرافت خاصی به آن بخشیده است. این گل نیز در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد و انتخاب مناسبیخواهد بود.

 

ادریسی

ادریسی به دلیل انبوه گلبرگهایی که دارد و اصطلاحا پرپشت است ، طرفداران زیادی دارد. انتخابی مقرون به صرفه که در رنگهای سبز ، صورتی ، سفید ، کبود و آبی کشت می شود.

 

ارکیده

ارکیده انتخاب نوعروس هایی است که سلیقه خاص و منحصر به فرد دارند. ارکیده ، گلی خوشرنگ و گرمسیری است که می تواند جلوه خاصی به دسته گل شما ببخشد.

 

یاسمن

یاسمن (یاس فرنگی) ، گلی ریز و ستاره ای شکل است و می تواند جلوه ای خاص  داشته باشد. از یاس فرنگی می توان در وسط دسته گل استفاده کرد و یا در دسته گل های بزرگتر برای پُر کردن فضاهای خالی لابلای گل ها از آن استفاده کرد.

 

گل مروارید

گل مروارید برای  فصل بهار یا تابستان بسیار مناسب است. این گل بسیار ارزان است و در رنگ ها و اندازه های مختلف یافت می شود و می تواند جلوه خاصی به ظاهر شما بدهد.

 

دسته گل عروس مدل ۲۰۱۴ می تواند یک دسته گل ساده با یک نوع گل باشد و یا در تزئین آن از ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف استفاده شده باشد. به هر حال بهتر است برای انتخاب نوع گلهایی که قصد دارید استفاده کنید ، خوب فکر کنید، چرا که یکی از ماندگارترین خاطرات شما را تشکیل می دهد.

 

 

پیشنهاد عروس سایت :  دسته گل های رنگی برای عروس خانم ها ایرانی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *