بازیگر رکورد دار در تعداد عروسی + عکس

بازیگر رکورد دار در تعداد عروسی + عکس

خانوم کیم کارداشیان در بین بازیگران از نظر تعداد ازدواج هایش رکورد دار است ایشن که ملیت آمریکایی دارد و  اصالتا یک ارمنی است که با قد ۱۵۹سانتی متری خود یک بازیگر ، مدل و مجری تلوزیونی است ، وی که با مجموعه واقع نما معروف شد به خاطر ظهور در یک ویدئوی سکس نامش بر سر زبانها افتاد البته بعدها به خاطر این مسئله پنج میلیون غرامت گرفت .

کیم کارداشیان به غذاها و جشنها و همینطور داستانهای ارمنی علاقه زیادی دارد ، اولین داماد رویاهایش دین توماس بود که با ویعروسی کرد اما در سال ۲۰۰۰ عروسی کردند ولی در سال ۲۰۰۴ جدا شدند ، کیم تا الان هفت بار رابطه عشقی داشته است که همگی آنها بی سرانجام مانده و به شکست انجامیده است .

بعد از دین توماس نوبت ری جی بود که در سال ۲۰۰۷ با کیم عروسی کند . و بعد از ری جی و در سال  ۲۰۱۰ نوبت رگی بوش و بعد از رگی در همان سال مایز استین داماد بعدی بود .

بعد از این داماد ها خانوم کیم کارداشیان با یک مدل معروف به نام گابریل اربی آشنا شد و قرار شد که با هم ازدواج کنند که نشد و در آخر هم ستاره بسکتبال آقای کریس همفریس کاندید ازدواج این خانوم پر حاشیه شد که عروسی با وی نیز به فرجام نرسید و البته باید گفت که الان هم صحبتهایی است از رابطه کیم کارداشیان با کانی وست.

این خانوم که از طرفداران یک ارگان حمایت کننده از همجنس بازان می باشد که این طرفداری باعث شده است که حواشی زیادی برای این عروس خانوم پر اشتها درست شود .

 

پیشنهاد عروس سایت :  ایده ماشین عروس خاص آذری ها

 

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *