جرج لوکاس lucas داماد شد + عکس

جرج لوکاس lucas  داماد شد + عکس

چند وقتی است که مسئولین استودیوی فیلم سازی «لوکاس فیلمز» به دنبال کارگردانی هستند که بتواند قسمت ۷ از سری فیلم های جنگ ستارگان را کارگردانی کند و این در حالیست که جرج لوکاس خالق فیلم جنگ ستارگان همه را با خبر ازدواجش شگفت زده کرده است .

جرج لوکاس که ۶۸ سال سن دارد قبل از این یکبار هم در سال ۱۹۶۹ با خانم به اسم ماریسا گریفین عروسی کرده بود . که در نهایت بعد از چهارده سال از وی جدا شد ، ماریسا گریفین برای قسمت ۱ جنگ ستارگان جایزه اسکار بهترین تدوین را از آن خود کرد .

جرج لوکاس که دو دهه تمام فکر  خود را برای ساختن ۳ گانه ای تازه مشغول کرده بود ، این روزها فقط به عروسی فکر میکند ، اما آیا میدانید عروس چه کسی است ؟

عروس کسی نیست جز ملودی هابسن چهل و سه ساله که رئیس هیئت مدیره « دریم وکز اینیمشین » است که این استودیو  متعلق به دوست قدیمی و رفیق جرج یعنی استیون اسپیلبرگ می باشد .

ملودی هابسنکه در رشته هنر فارغ التحصیل شده است علاوه بر یان رئیس هیات مدیره کتابخانه عمومی شیکاگو و همینطور مدیر مجموعه تجاری استاریاکس و مدیر استی لادرز و شرکت سرمایه گذاری آریل نیز هست .

هابسن پرکار که با حضورش در برنامه های تلوزیون چهره ای آشنا برای مردم است .

این دو نفر هفت سال است که همدیگر را میشناسند و بعد از ۷ سال آشنایی جرج از ملودی خواستگاری کرده است و ملودی نیز به خواستگاری این کارگردان بزرگ جواب مثبت داده است .

 

میکاپ و آرایش عروس ۲۰۱۳ ، مدل لباس نامزدی ۲۰۱۳ ،
مدل لباس مجلسی ۲۰۱۳ ، مدل لباس عروس ۲۰۱۳

 

پیشنهاد عروس سایت :  ازدواج آسان

مطالب مرتبط

3 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *