در انتخاب لباس عروس به این نکات توجه کنید

در انتخاب لباس عروس به این نکات توجه کنید

عروسی شما نزدیک است و زمان آن رسیده است که به دنبال لباس عروس رویاهایتان بگردید. اما از کجا باید شروع کنید؟عروس سایت چند راهنمایی برای شروع تصمیم گیری شما دارد.

همانقدر که می بایست به استایل و سبک لباس توجه کنید ، به همان اندازه نیز باید به احساس خودتان رجوع کنید. بنابراین از امتحان مدل های جدید و مدرن هراس نداشته باشید. از طرفی این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حداقل ۶ ماه قبل از جشن  می بایست لباس خود را سفارش بدهید. بنابراین شاید بهتر باشد از هم اکنون دست به کار شوید.

قبل از هرچیز از اینترنت استفاده کنید و سعی کنید به وب سایتهایی که مدل ها را بررسی می کنند سر بزنید و مدل های مورد علاقه خود را جمع آوری کنید. سعی کنید از بهترین دوستانتان ، خواهرتان و یا مادرتان نیز نظرخواهی کنید.

 

مهمترین نکته در انتخاب لباس عروس چیست؟

مهمترین نکته ای که  می بایست مد نظر داشته باشید ، انتخاب مدل و سبک  لباس است که متناسب با اندام شما باشد و شما را خوش اندام تر نشان دهد.

مدل هایی که دامن آنها A شکل است و یا دامن پف دار دارند، برای نوعروس هایی که قسمت های پایین بدن آنها چاق است و اصطلاحا اندامی گلابی شکل دارند ، مناسب است. مدل های پری دریایی برای کسانی که از اندامی متناسب برخوردارند مناسب تر است.

 

پیشنهاد دیگر برای خانم های لاغر و قد بلند ، مدل های راسته است. خانم هایی که نمی خواهند از دامن های پف دار یا A شکل استفاده کنند ، این مدل می تواند مناسب باشد.

 

مطالب مرتبط » انواع مدل دامن برای لباس عروس

در برخی از مدل  ، یک قسمت تزئینی وجود دارد ، نظیر یک پاپیون و یا چیزی شبیه به یک روبان یا کمربند و … که جهت جلوه دادن به لباس استفاده می شود.

 

در هنگام انتخاب ، دقت کنید که این قسمت تزئینی ، در کجای لباس است. اگر شما ریزنقش هستید این قسمت تزئینی نباید در قسمت های پایین تنه شما باشد چرا که شما را کوتاه تر نشان میدهد. برای خانم های ریز نقش هرچه این قسمت بالاتر از کمرباشد کمک می کند که شما قدبلند تر به نظر برسید.

در مقابل اگر شما چاق هستید ، بهتر است قسمت تزئینی در حوالی کمر لباس باشد. این موضوع می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما داشته باشد.

قسمت مهم دیگر ، یقه لباس است. شکل یقه را باید قبل از هرچیز با توجه به فرم هیکلتان انتخب کنید. بع
نوان مثال مدل های یقه هفت برای نوعروس های کوتاه قد که کمی هم چاق هستند مناسب تر است. افرادی که بازوهای پُر دارند بهتر است از مدل های دکلته استفاده نکنند. بنابراین بهتر است با مطالعه مقال زیر ، اطلاعات کافی درباره یقه بدست بیاورید:

مطلب مرتبط » انواع مدل یقه برای لباس عروس

 

فراموش نکنید که این عروسی شماست. بنابراین به خودتان حق ببشتری در اظهار نظر  بدهید. سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که به رویاهایتان نزدیک تر باشد. هرچه باشد شما فقط یک بار ازدواج می کنید.

 

پیشنهاد عروس سایت :  لباس خواب شب عروسی1396

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *