شما متولدکدام روز ماه هستید ؟

شما متولد کدام روز ماه هستید ؟

 تولد شما اولین روز ماه است؟

خیلی کنجکاوید. زمانی که توجه تان به امری جلب می شود همه چیز باید متوقف شود تا به نتیجه برسید. اگر بیاموزید کمی صبورتر باشید و کاری را که شروع کرده اید به پایان برسانید در زندگی موفق تر از قبل خواهید شد. احساسات تان معمولا در بیشترین حد ممکن هستند، یا عاشقید یا فارغ و حدی میانه این دو برای ابراز احساسات شما وجود ندارد.
تولد شما دومین روز ماه است؟

زندگی و احساسات شما در حد تعادل است اما معمولا نمی توانید اهدافتان را با موفقیت به پایان برسانید. شاید به این دلیل که بیش از حد به اهداف و مقصد نهایی تان مشغول شده اید و خودتان را از دنیا دور نگه داشته اید. شما باهوش هستید. فردی عاشق پیشه بوده و عشقتان جاودان است.
تولد شما سومین روز ماه است؟

اگرچه پاک هستید اما رفتارتان دیگران را به اشتباه می اندازد. گاهی شخصیت دوگانه ای پیدا می کنید ودر نتیجه اطرافیانتان نمی توانند متوجه شوند شخصیت واقعی شما چگونه است. صبور و با دقت هستید. رفتار شما با همسرتان دیگران را متعجب و شگفت زده می کند. از زمانی که عاشق همسرتان شدید هرگز به فرد دیگری توجه نکرده اید.
تولد شما چهارمین روز ماه است؟

معمولا پیش از عمل کردن خوب فکر کرده و جوانب امر را می سنجید به همین دلیل زندگی برایتان ساده تر می شود. مردم نمی توانند حقیقت شما را به درستی دریابند اما از بودن در کنار شما لذت می برند. بشاش و پرانرژی هستید و رفتار دوستانه ای دارید. هر بار شخصیت متفاوتی را از خودتان آشکار می کنید و به همین دلیل اطرافیانتان را متعجب می سازید.
تولد شما پنجمین روز ماه است؟

اگرچه ظاهرا آرام هستید اما از تغییرات لذت می برید. نمی توانید سکون را تحمل کنید. غرور دارید، به همین دلیل هرگز از کسی سوالی نمی پرسید و درخواست کمک نمی کنید. معتقدید خودتان باید زندگی تان را کنترل کنید. هیچ کس نمی تواند در ارتباط شما با همسرتان تاثیری بگذارد.
تولد شما ششمین روز ماه است؟

سخاوتمندانه به نیازمندان یاری می رسانید ولی گاهی در این زمینه افراط می کنید. شجاعت ذاتی شما اطرافیانتان را به تعجب وامی دارد. قوه تخیل شما بی نظیر است. در ارتباط با همسرتان معتقد به روابط دوستانه هستید و از سلطه جویی پرهیز می کنید. به همسرتان کاملا وفادار هستید و معمولا بهتر از هر فرد دیگری می توانید خوشحالی را به او هدیه دهید.
تولد شما هفتمین روز ماه است؟

نسبت به تغییرات اطرافتان حساس هستید اما به سختی احساسات تان را ابراز می کنید. از اغراق کردن بیزارید. پشت چهره آرام شما فردی مصمم پنهان شده است. شما راه های بی شماری برای خوشحال کردن همسرتان دارید ولی به ندرت از آنها استفاده می کنید. اگر بخواهید ارتباط با همسرتان می تواند به سرعت پیشرفت کند.تولد شما هشتمین روز ماه است؟

شخصیت شاد و رفتار دوستانه ای دارید. اطرافیانتان از قوه تخیل شما استفاده های زیادی می کنند. غیرقابل پیش بینی هستید. به ندرت کاری را که شروع می کنید به پایان می رسانید، این مساله گاهی عواقب ناخوشایندی برای شما و اطرافیانتان دربر دارد. معمولا خوش شانس هستید.
تولد شما نهمین روز ماه است؟

نمی دانید چگونه باید خود واقعی تان را نشان دهید. برایتان اهمیت ندارد دیگران در مورد شما چگونه فکر می کنند. معمولا دیگران تصورات نادرستی در مورد شما دارند تا زمانی که شخصیت بی نظیرتان را بشناسند. از نظر همسرتان فردی با ارزش هستید. عشق واقعی شما به همسرتان جاودان است. از بودن در کنار کودکان لذت می برید.
تولد شما دهمین روز ماه است؟


فرد مسوولی هستید. خلاق هستید و به خوبی می توانید خلاقیت هایتان را با دیگران در میان بگذارید. همیشه خوش لباس هستید. در ارتباط با همسرتان به خاطر علاقه زیادتان گاهی با مشکل مواجه می شوید، چون معتقدید مالک همسرتان هستید و این طرز تفکر به ارتباطتان آسیب می زند.
تولد شما یازدهمین روز سال است روز ماه است؟


شم
ا بخشنده و محتاط بوده و روحیه ای لطیف دارید. مردم ویژگی های شما را ستایش می کنند و گاهی به شما حسادت می ورزند. واقع گرایی از ویژگی های شماست، در عین حال شخصیت انعطاف پذیری دارید. حاضرید به خاطر همسرتان خودتان را قربانی کنید. همسر شما همواره از مهربانی، مراقبت و صداقت شما لذت می برد.
تولد شما دوازدهمین روز ماه است؟

شما پرانرژی و شوخ طبع هستید. روشن فکر و متعادلید و به جزییات توجه چندانی نمی کنید. نقطه ضعف شما این است که گاهی سریع عصبانی می شوید. در ارتباط با همسرتان امور را مطابق میل خودتان پیش می برید. گاهی این مساله ایجاد اختلاف می کند.
تولد شما سیزدهمین روز ماه است؟

فردی صادق و ساده گیر هستید. به آزادی بسیار اهمیت می دهید و این مساله کار را برایتان دشوار می کند. به دلیل ویژگی گهای شخصیتی تان مردم با شما بودن را دوست دارند اگرچه گاهی به شدت قاطع می شوید. در ارتباط با همسرتان مهربان و وفادار بوده و کاملا مراقب او هستید.


تولد شما چهاردهمین روز ماه است؟


گاهی اطرافیانتان را فراموش می کنید. اگر بخواهید از بین دو گروه یکی را انتخاب کنید گروهی که پیروز می شود را انتخاب می کنید ودیگر مسائل برایتان اهمیتی ندارد. مهربان هستید و مراقب احوال دیگران. قوه تخیل شما بی نظیر است. اشتباهات همسرتان را نادیده نمی گیرد.
تولد شما پانزدهمین روز ماه است؟


دوست دارید در مرکز توجه قرار گیرد، بسیار هدفمند، امیدوار و عاشق مدیریت و رهبری گروه هستید. اگر نتوانید کسی را متقاعد کنید گاهی کلافه می شوید. احساساتی هستید و تسخیر قلب شما کار چندان دشواری نیست.
تولد شما شانزدهمین روز ماه است؟

به خوبی می توانید به ندای قلبتان گوش دهید. به هر کلمه ای که دیگران به شما می گویند دقت کرده و روی آنها عمیقا فکر می کنید. ذاتا کنجکاو و رویاپرداز هستید و برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان حاضرید از خلوت خودتان بیرون بیایید. دوست دارید همسری انتخاب کنید که کاملا با خودتان متفاوت باشد، به عشق در یک نگاه اعتقادی ندارید.
تولد شما هفدهمین روز ماه است؟

دوست ندارید خودتان را وارد امور دیگران و زندگی شخصی آنها کنید اما رفتار دوستانه ای دارید. معمولا کارها را مطابق میل و به شیوه خودتان انجام می دهید. گاهی اوقات مردم رفتار شما را بچگانه می دانند، به همین دلیل برای بعضی ها چندان جذاب نیستید. برای ازدواج افراد زیادی را در نظر می گیرید اما در انتخاب مشکل دارید.
تولد شما هجدهمین روز ماه است؟

با نگاه اول فردی آرام به نظر می رسید اما در واقع شوخ و اندکی دمدمی مزاج هستید. تنها هنگامی که کاملا سرحال باشید روی بذله گوی خودتان را آشکار می کنید. زمانی که بی حوصله هستید کسی جرات نزدیک شدن به شما را ندارد. به ندرت عشق و احساسات تان را به همسرتان نشان می دهید حتی اگر عشق به او تمام وجودتان را پر کرده باشد.تولد شما نوزدهمین روز ماه است؟

شما در مدیریت امورمختلف در زندگی تان مهارت خاص دارید و از طریق احترام دیگران را به سوی خود جذب می کنید. اطمینان بیش از حدی که به خودتان دارید گاهی شما را از مسیر درست منحرف می کند. شاید گاهی با همسرتان دچار اختلاف شوید اما خیلی سریع به شیوه ای منحصر به فرد او را خوشحال و شگفت زده می کنید.
تولد شما بیستمین روز ماه است؟

بسیار حساس و محتاط هستید و همه چیز را جدی می گیرید. پیش از هر اقدامی تمام جوانب امر را می سنجید و به تمام احتمالات، دقیق فکر می کنید. صبور، هدفمند و خلاق هستید. به دوستی بیش از هر مساله دیگری اهمیت می دهید. هنگام ازدواج به خوبی طرف مقابلتان را مورد بررسی قرار می دهید. بیش از توان همسرتان هرگز از او انتظاری ندارید. 


تولد شما بیست و یکمین روز ماه است؟


شما کنجکاو و یک دنباله رو واقعی هستید. به خوبی می توانید دیگران را خوشحال نمایید و مخالفت خود را پشت لبخندتان پنهان می کنید. گاهی در ارتباط با همسرتان با اختلاف روبرو می شوید چون نمی توانید نظر واقعی تان را ابراز کنید.


تولد شما بیست و دومین روز ماه است؟


رفتارتان مدیرانه است اما علاقه ای به رهبری ندارید. بیشتر به اطرافیانتان گوش می دهید، به یاد داشته باشید که شما انسان بی نظیری هستید پس به گونه ای رفتار کنید که دیگران نیز این ویژگی را ببینند. اگر کسی شما را اذیت کند او را به سادگی نمی بخشید.
تولد شما بیست و سومین روز ماه است؟

هرگز آنگونه که دیگران می خواهند زندگی نمی کنید. فردی مستقل و دوستدار هیجان و چالش هستید. ب

پیشنهاد عروس سایت :  راهنمای انتخاب و خرید عطر مناسب

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *