لباس مجلسی ۲۰۱۴ مناسب را چگونه انتخاب کنیم ؟

لباس مجلسی ۲۰۱۴ مناسب را چگونه انتخاب کنیم ؟

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۴ مناسب موضوعی است که بسیاری از خانم ها هنگامی قصد دارند در یک مجلس مهمانی یا عروسی و شادی شرکت کنند ، با آن مواجه می شوند. خصوصا دختر خانم های جوان بیشتر با این موضوع درگیر هستند چرا که از تجربه کمتری در انتخاب و خرید برخوردار هستند. به همین دلیل هم معمولا برای انتخاب مدل  آن از بزرگترها کمک می گیرند.

برای انتخاب و خرید لباس مناسب ، نکاتی وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنید ، قطعا انتخابی بهتر خواهید داشت. برخی از مهمترین این نکات در زیر ذکر شده اند. مطالعه و رعایت این نکات خصوصا به دختر خانم های جوان که تجربه کمتری در انتخاب لباسدارند ، توصیه می شود.

 

زود دست به کار شوید

مخصوصا اگر مهمانی مهمی مثل عروسی یکی از اعضای درجه یک خانواده در پیش است ، بهتر است زود تر دست به کار شوید. شما برای انتخاب طرح مناسب باید مدل های زیادی را ببینید و از این میان بهترین و مناسب ترین را انتخاب کنید. از طرفی ممکن است مجبور باشید تغییراتی نیز در سایز لباس بدهید تا کاملا اندازه شما شود.  پس زمان ارزشمند خود را از دست ندهید. حداقل یک ماه قبل از مهمانی بررسی های خود را شروع کنید.ن متن از عروس سایت کپی شده است

 

کپی برداری نکنید

این قانون را همه خانم ها می دانند : سعی کنید منحصر به فرد باشید و طرحی را انتخاب کنید که دیگران آن را انتخاب نکرده باشند. منظورم این است که نباید در انتخاب لباس خود از دیگران تقلید کنید. خودتان باشید.

 

بودجه بندی کنید

بودجه خود را برای خرید لباس مورد نظر تعیین کنید و سعی کنید از آن تبعیت کنید. در بودجه خود ، خرید ملزوماتی نظیر : یک کیف کوچک لوازم ضروری مثل تلفن همراه ، لوازم آرایش و … را فراموش نکنید. همچنین سایر ملزومات مثل جواهرات ،  کلیپس مو که بالباس شما ست باشد ، جوراب و لوازم آرایش و …

 

از لباس مشاهیر و هنرمندان الگو بگیرید

قبل از اقدام به خرید ، مدل های لباس مشاهیر را که در مراسم مختلف مثل فرش قرمز اسکار شرکت کرده اند ، بررسی کنید و سعی کنید از آنها الگو بگیرید. بعید نیست که لباس شبیه به آنها را در بوتیک محله خودتان هم پیدا کنید.

 

اول لباس مجلسی ۲۰۱۴ را انتخاب کنید

سعی کنید ابتدا لباس خود را انتخاب و خریداری کنید و بعد از آن کفش و کیف و سایر ملزومات را با آن ست کنید. به این ترتیب اصل موضوع را انتخاب کرده
اید و می توانید سایر موارد را با آن هماهنگ کنید. هرگز قبل از خرید لباس ، کفش و کیف و … را خریداری نکنید.

 

تغییرات وزن خود را پیش بینی کنید

ممکن است اتفاقات قابل پیش بینی پیش روی شما باشند که باعث کاهش یا افزایش وزن شما شوند . بعنوان مثال عادت ماهانه ، استرس کنکور ، مشکلات خانوادگی ، مسابقه ورزشی و یا حتی تغییرات فصلی ( مثلا تمام شدن زمستان و فرارسیدن بهار که باعث تغییر وزن شما می شود ) . بنابراین این اتفاقات را پیش بینی کنید و زمانی مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید که این تغییرات وزنی اتفاق افتاده باشند و وزن شما ثابت شده باشد.

 

برای آخرین بار بررسی کنید

یک هفته یا چند روز قبل از مهمانی ، لباس خود را با کفش و جواهرات و سایر ملزومات بر تن کنید و جلوی آینه بایستید و از نزدیکانتان نیز کمک بگیرید تا مطمئن شوید همان است که می خواستید. به این ترتیب با خیال راحت به مهمانی خواهید رفت.

 

 

پیشنهاد عروس سایت :  مدل لباس خواب عروس در شب زفاف

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *