لیست کارهای عروسی : یک هفته مانده به تاریخ عروسی

لیست کارهای عروسی : یک هفته مانده به تاریخ عروسی

 

 

کافیست به سراغ کسانی که اخیرا جشن عروسی خود را برگزار کرده اند بروید و از آنها بپرسید شلوغ ترین و پر استرس ترین زمان برگزاری جشن عروسی آنها چه زمانی بوده است. قطعا به شما خواهند گفت : یک هفته مانده به برگزاری جشن  و خصوصا دو روز آخر آن.

شاید شما شش ماه تا یک سال قبل از شب مراسم ، به تکاپو افتاده باشید و اقدامات اساسی را نیز انجام داده باشید ، اما یک هفته آخر باز هم گویی همه چیز به هم ریخته است و برخی از کارها هنوز باقی مانده اند.

اما به جای نگرانی و اضطراب ، کافی است قلم و کاغذ بردارید و لیست کارهایی را که باید انجام دهید بنویسید و بدون معطلی کار را شروع کنید. عروس سایت ، لیست مهمترین کارهایی را که در هفته پایانی می بایست انجام دهید برای شما لیست کرده است. این لیست می تواند راهگشای شما باشد:

یک هفته مانده به تاریخ عروسی

تحویل گیری لباس عروس و کت و شلوار داماد

فرقی نمی کند که قصد دارید لباس عروس و کت و شلوار داماد را به صورت آماده از بازار تهیه کنید و یا اینکه سفارش دوخت بدهید. به هر حال بهترین زمان برای تحویل گیری این لباس ها ، یک ( تا دو) هفته مانده به مراسم شماست. چرا که احتمال تغییر سایز شما به دلیل افزایش یا کاهش وزن ، کمتر هست. بنابراین اگر سفارش دوخت دادید ، طوری برنامه ریزی کنید که پرو نهایی اون یک هفته مونده به عروسی باشه و اگر قراره که از بازار آماده تهیه کنید ، مدل رو از قبل انتخاب کنید و یک هفته مانده به جشن نسبت به خرید و سایز کردن اون اقدام کنید.

 

هماهنگی های لازم برای ماه عسل ( رزرو بلیط ، هتل و … )

از یک هفته قبل می بایست هتل …..

 

 

پیشنهاد عروس سایت :  درباره شب عروسی-بخش اول

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *