ماندگاری آرایش عروس

ماندگاری آرایش عروس

ماندگاری آرایش عروس

رازهای ماندگاری آرایش عروس

چطور طراوت آرایش عروسی‌را در روزهای گرم حفظ کنیم؟ این پرسشی که خیلی از عروس ها به ویژه ساکنان جنوب کشور می پرسند

اگر در روزهای سوزان تابستان قرار است به خانه بخت بروید یا در یکی از شهرهای گرمسیر کشور زندگی می کنید، لازم است نکاتی را به خاطر بسپارید و در روزهای قبل از عروسی اجرا کنید و هم‌چنین برخی از آنها را هم حتما از میکاپ آرتیست‌تان بخواهید؛ این توصیه ها برای عروس‌هایی که جشن‌شان در باغ برپا می‌شود حیاتی‌تر هستند.

راه و رسم استفاده از کرم‌پودر

اگر می‌خواهید در روز عروسی پوستی درخشان و باطراوت داشته باشید باید این ۴ نکته را مد نظر قرار دهید.
۱٫ اگر پوست‌تان چرب است باید از چند هفته قبل از عروسی با مرطوب‌کننده بدون چربی oil-free به هیدراته کردن آن بپردازید. اگر هم پوست‌تان خشک است مثل همیشه با مرطوب‌کننده معمولی به پوست‌تان رطوبت ببخشید.
۲٫ اگر می‌خواهید صورت‌تان مثل مهتابی در عکس‌ها پرنور نشود از میکاپ آرتیست بخواهید برای‌تان از مواد آرایشی ضد درخشش یا anti-shine استفاده کند.
۳٫ اگر پوست‌تان لک دارد به میکاپ آرتیست بگویید از کانسلرهای ضد لک به پوست‌تان بزند.
۴٫ شما حتما باید از کرم‌پودرها و محصولات گریم بدون چربی استفاده کنید در غیر این صورت چند ساعت بعد از برپایی جشن، آرایش‌ روی صورت‌تان راه می‌افتد ودر هم قاتی می‌شود.

شما حتما باید از کرم‌پودرها و محصولات گریم بدون چربی استفاده کنید در غیر این صورت چند ساعت بعد از برپایی جشن، آرایش‌ روی صورت‌تان راه می‌افتد ودر هم قاتی می‌شود


آرایش چشم‌ها

چشم‌های شما به اندازه اثر انگشت‌تان منحصر به فردند پس باید میکاپ آرتیستی را انتخاب کنید که بداند چه مدل خط چشم و سایه‌ای به مدل چشم‌های شما می‌خورد. اگر می‌خواهید آرایش چشم‌های‌تان در فصل تابستان دوام بیشتری داشته باشد دقت کنید که میکاپ آرتیست این موارد را به کار برد.
۱٫ میکاپ آرتیست باید از قلم کانسلر استفاده کند و کانسلر را در تمام سطح پلک تا ابروها پخش کند این ماده کمک می‌کند که سایه روی پوست بماند و تکان نخورد. بسیاری از ایرانی‌ها پوست چرب دارند که سبب حرکت سایه می‌شود برای پیش‌گیری از این موضوع میگاپ آرتیست باید ابتدا از محلول‌های چربی‌زدا به پوست‌تان بمالد و بعد از زدن کانسلر و سایه از پودر فیکس استفاده کند. این پودرها نمی‌گذارند پودر سایه از جایش تکان بخورد.
۲٫ از سایه‌های چرب به هیچ وجه استفاده نکنید زیرا روی پلک‌های‌تان روان می‌شوند.
۳٫ مراقب باشید میکاپ آرتیست از مداد چشم برای‌تان استفاده نکند زیرا اگر چشم‌های حساسی به آرایش داشته باشید اشک چشم به همراه مخاط و عروق پلک‌ها شما را شبیه پاندا می‌ کند.

ماندگاری آرایش عروس

پیشنهاد عروس سایت :  دوربین مخفی از آرایشگاه که آرایشگر حرفه ای

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *