مدل لباس برای خانم های دارای اضافه وزن ( قسمت اول )

مدل لباس برای خانم های دارای اضافه وزن ( قسمت اول )

در دنیای مد ، اندام مانکن ها و مدل های زن ، باید باریک و بلند و تقریبا بدون برجستگی باشد. اما در دنیای واقعی ، بیشتر

خانمها از چنین اندامی برخوردار نیستند و طبیعتا بیشتر خانمها دارای اضافه وزن هستند.

بیشتر زنانِ دارای اضافه وزن ، احساس می کنند که مدل لباس های مد روز برای آنها طراحی نشده اند و نمی توانند لباس مناسب و دلخواه خود را پیدا کنند در حالی که اشتباه می کنند. دریافتن این موضوع که کدام مدل لباس با اندام شما تناسب بیشتری دارد می تواند در انتخاب بهترین مدل لباس کمک زیادی به شما بکند.

دسته بندی های اندام در خانم های دارای اضافه وزن

در درجه اول باید تیپ و شکل اندام خود را بیشتر بشناسید و بدون تعارف مشخص کنید که در کدام دسته بندی اندامی قرار دارید؟ به خاطر داشته باشید که اندام همه خانمها یکسان و شبیه به هم نیست. یک نفر ممکن است کوتاه باشد یا بلند ، اضافه وزن داشته باشد و یا لاغر و کم وزن باشد اما نکته مهم اینجاست که با دانستن مهم ترین و بارزترین ویژگی های خود ، می توانید سبک و مدل لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

قبل از هرچیز بهتر است استایل ها و تیپ های مختلف را با هم بررسی کنیم.

استایل ساعت شنی :این یک استایل کلاسیک و شناخته شده است . این خانم ها به شکل عدد ۸ هستند. بالاتنه و باسن و رانهای کمی پُر و دور کمر کوچک و باریک دارند.

استایل قیف یا V شکل : اضافه وزن این افراد در بالاتنه به طرز محسوسی بیشتر از پایین تنه است. قفسه سینه این خانمها بزرگتر از باسن و رانهای آنهاست.

استایل گلابی : این تیپ ، شایع ترین اندام در بین خانم هاست.باسن پهن و کمری معمولا کوتاه و پاهایی بلند و چاق . این استایل تقریبا شبیه به حرف A است.

استایل سیب : خانم هایی که میان تنه آنها چاق و پر است و بدنی گرد دارند و بیشتر در اطراف شکم خود چربی و اضافه وزن دارند. بالاتنه این خانمها نیز بزرگ است و اغلب پاهای لاغر و پشت صاف و تخت دارند.

 

پیشنهاد عروس سایت :  مدل لباس عروس برای عروس خانم های سایز بزرگ

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *