چک لیست کارهای عروسی

چک لیست کارهای عروسی

چک لیست کارهای عروسی

یک روش ساده اما کاربردی برای برنامه ریزی عروسی

همه درباره برنامه ریزی کارهای عروسی صحبت می کنند اما کسی به درستی اشاره نمی کند که چگونه باید این کار را انجام دهیم؟ کلیات را همه می دانند : باید کارهای را برنامه ریزی کنیم تا همه چیز به موقع انجام شود و کاری از قلم نیفتد. اما روش انجام این کار چگونه است؟

در اینجا یک روش بسیار ساده اما کاربردی به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن می تواندی کلیه فعالیت های خود را برنامهریزی کنید، بدون اینکه چیزی از قلم بیفتد. می توانید اجرای همه امور را به دقت تحت کنترل قراردهید.

روشی که از آن سخن می گوییم ، استفاده از چک لیست است. چک لیست ، برگه ای است که کلیه کارهای خودتان را به ترتیب زمان انجام در آن وارد می کنید و وقتی مطمئن شدید که همه چیز را نوشته اید، به ترتیب شروع به انجام آنها می کنید. هر کدام از کارها را که در زمان خود انجام دادید ، جلوی آن تیک می زنید و اگر لازم بود در قسمت توضیحات چک لیست ، یادآوری ها و پیگیری های لازم را می نویسید.

نسبت به کارایی چک لیست برنامه ریزی شک نکنید. در بسیاری   از پروژه های بزرگ صنعتی و عمرانی ، مدیران موفق پروژه ها از چک لیست برای کنترل اقدامات استفاده می کنند و تا کنون که راضی بوده اند.

عروس سایت ، این چک لیست را برای شما طراحی کرده است. می توانید از لینک های زیر ، هم چک لیست نمونه را دانلود کنید که شامل یک مثال است ، و هم چک لیست خام را که خودتان آن را تکمیل خواهید کرد.

کافی است آنها را چاپ کرده و مدیریت عروسی خود را از همین حالا شروع کنید.

» دانلود چک لیست کارهای عروسی (نمونه تکمیل شده)

پیشنهاد عروس سایت :  5 مورد که می توانند عروسی شما را به فاجعه تبدیل کنند

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. ff

    سلام
    وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم به صفحه اصلی سایت برمیگرده و امکان دانلود وجود نداره، میشه چک لیست خام رو برای من ایمیل کنید؟
    با تشکر

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *