۵ مورد که می توانند عروسی شما را به فاجعه تبدیل کنند

 ۵ مورد که می توانند عروسی شما را به فاجعه تبدیل کنند

همه دوست دارند کامل ترین و بهترین مراسم عروسی را با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند برگزار کنند. برنامه ریزی برای برگزاری این جشن همیشه پر از باید ها و نباید ها بوده است. باید ها و نباید هایی که گاه بر استرس و اضطراب عروس و دامادها می افزاید اما برخی از آنها اگر رعایت نشوند می توانند عروسی را به یک فاجعه تبدیل کنند.

 

در اینجا ۵ مورد از معروف ترین “عروسی خراب کن ها “ را ذکر کرده ایم . اگر می خواهید عروسی شما بدون اشکال برگزار شود، این موارد را رعایت کنید:

 

۱ – آرایش و میک آپ عروس

شب عروسی ، شبی است که همه چشمها به عروس خیره می شود. البته همه عروس خانم ها زیبا هستند ، اما آرایش و میک آپ نقش مهمی در چهره او دارد. آرایش و میک آپ شما می تواند کاری کند که سالها بعد ، با مشاهده عکس و فیلمعروسی خود ، زیر لب بگویید : چقدر دوست داشتنی شده بودم و یا برعکس ، در دل بگویید : چه آرایش وحشتناکی داشتم! سعی کنید در انتخاب آرایشگر خود ، نهایت دقت را بکنید. اگر آرایشگر را درست انتخاب کنید ، می توانید با هزینه ای معقول ، آرایشی بسیار خوب و درخور داشته باشید.

 

۲ – موزیک و برنامه های سرگرم کننده

فرقی نمی کند که مراسم شما با موزیک همراه باشد یا با شعبده بازی و لطیفه گویی و یا مولودی خوانی. هرکس به فراخور سلیقه و فرهنگ خود ، برنامه های سرگرم کننده و شاد برای شب عروسی خود در نظر می گیرد. اما باید توجه داشته باشید که این برنامه ها نقش بسیار بسیار مهمی در زیبایی شب جشن شما دارند. اگر می خواهید شبی خاطره انگیز را برای خود و مهمانان خود درست کنید ، برنامه ها را مطابق فرهنگ خود و مهمانانتان برگزار کنید و سعی کنید بهترین اجرا کنندگان را به کار بگیرید. سلیقه اکثریت مهمانان را در نظر بگیرید و خودخواهی را کنار بگذارید.

 

۳ – محل برگزاری جشن عروسی

شما و مهمانانتان بیشترین زمان را در تالار یا باغ محل برگزاری جشن سپری می کنید. فضای برگزاری جشن از نظر کوچکی و بزرگی آن ، تزئینات به کار رفته در آن ، نحوه دسترسی به محل برگزاری جشن ، دوری و نزدیکی ، ترافیک و … همگی از عواملی هستند که می بایست در هنگام انتخاب محل برگزاری جشن به آنها دقت کنید. کافی است به یکی دو مورد از این نکات توجه نکنید ، همین برای خراب کردن بهترین شب زندگی شما کافی است.

 

۴ – غذا و تشریفات پذیرایی

نکات بسیاری را درهنگام انتخاب نوع و کیفیت غذا ، میوه و سایر ملزومات پذیرایی در نظر بگیرید. از نحوه سرو غذا بگیرید که می تواند : دیس پرس ، تک پرس ، سلف سرویس (بوفه) و … باشد تا نوع غذا و کیفیت آن ، پیش غذا ، دسر ،  نوع میوه ها ، نوشیدنی ها و … همه و همه ازنکاتی هستند که می بایست با دقت برنامه ریزی شوند.تصمیم گیری در باره اغلب این موارد ، به مسایلی از قبیل : فرهنگ مهمانان ، ذائقه اکثریت ، میانگین سنی مهمانان و … بستگی دارد. چند سوال دیگر را نیز در ذهن داشته باشید : آیا کیفیت غذا را قبلا تست کرده اید؟ سرآشپز و خدمت ک

پیشنهاد عروس سایت :  برای برنامه ریزی عروسی از کجا شروع کنیم

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *