۶ نکته برای انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ۲۰۱۴ مناسب

۶ نکته برای انتخاب لباس مجلسی و لباس شب مناسب ۲۰۱۴

 

لباس شب و لباس مجلسی بدون شک از مهمترین ملزومات شرکت  در یک مهمانی و یا جشن عروسی است. به همین دلیل انتخاب آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. برای یک انتخاب مناسب ، نکاتی را باید در ذهن داشته باشید که به برخی از آنها در این مقاله اشاره خواهیم کرد.

 

۱ – بودجه خود را مشخص کنید

لباس زیبا ، با هر قیمتی در بازار موجود است. درواقع این بازار یکی از سودآور ترین بازارهاست و بسیاری از طراحان ، ذوق و سلیقه زیادی برای طراحی لباس به خرج می دهند. لباس مجلسی و لباس شب ، بعد از لباس عروسی و لباس نامزدی ، در جایگاه سوم قیمت قرار دارد. قبل از اقدام به خرید خوب فکر کنید و در باره بودجه ای که قصد دارید صرف کنید ، تصمیم گیری کنید. همچنین رنج قیمتی  مد نظر خود را با فروشنده در میان بگذارید تا بتواند به درستی شما را در انتخابتان ، راهنمایی کند.

 

۲ – اندام خود را در نظر بگیرید

در انتخاب مدل مناسب بیش از آنکه به زیبایی لباس و یا مُد توجه کنید ، ابتدا می بایست به اندام خود توجه کنید. باید شکل اندام خود را بشناسید و بدانید که مناسب ترین لباس برای اندام شما چیست. خصوصا خانم های چاق و دارای اضافه وزن باید به این نکته توجه بیشتری داشته باشند. آنچه در شیک پوشی و خوش لباس بودن شما تاثیر دارد ، شکل و فرم اندام شما نیست بلکه مهارت شما در انتخاب مدل لباس مناسب با اندام خودتان است.

مطالب مرتبط : راهنمای انتخاب لباس شب و لباس مجلسی برای خانم های چاق

 

۳ – از اینترنت استفاده کنید

استفاده از منابع اینترنتی برای آشنایی با آخرین مدل های سال و همچنین تحقیق درباره سایر مسایل مربوط به این موضوع ، می تواند کمک زیادی به شما بکند. قبل ازاینکه به بازار بروید ، مدل های لباس را در اینترنت ببینید و چند مدل را در ذهن خود داشته باشید. به این ترتیب دقیقا می دانید که به دنبال کدام مدل هستید و وقت شما کمتر در بازار گرفته خواهد شد

 

۴ – فرهنگ مهمانی و تعصبات مرسوم را حتما در نظر بگیرید

هنگامی که برای خرید لباس اقدام می کنید ، به فرهنگ مهمانانی که در مهمانی هستند توجه کنید. تعصبات عمومی را در نظر بگیرید و سعی کنید مغایر با چارچوب ها قدم برندارید. شما که نمی خواهید در مهمانی به صورت یک تافته جدابافته ظاهر شده و یا انگشت نما شوید؟ اگر به دنبال آرامش و لذت بردن از مهمانی هستید ، هنجارهای جامعه را نشکنید.

 

۵ – به اندازه کافی وقت بگذارید

این روزها سر همه شلوغ است. اما این دلیل نمی شود که برای شادی های کوچک و بزرگ و فرصت های لذت بردن از زندگی وقت نگذارید. یکی از این فرصت ها شرکت در یک مهمانی با یک لباس شب و لباس مجلسی شیک است. برای انتخاب مدل مناسب باید وقت بگذارید و تحقیق کنید. مدل های زیادی را در اینترنت و در بازار ببینید تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید. اگر مهمانی یا جشن عروسی که قصد دارید در آن شرکت کنید ، برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است، پیشنهاد می کنیم از یک ماه قبل از شروع مهمانی یا جشن عروسی نسبت به تحقیقات خود اقدام کنید.

 

۶ – سایر ملزومات را فراموش نکنید

کیف دستی کوچک و ظریف برای حمل لوازم ضروری مثل تلفن همراه ، لوازم آرایش ، آینه کوچک ، طلا و جواهرات ، کفش و … همه از ملزوماتی هستند که در هنگام خرید می بایست به آنها توجه کنید. همه این لوازم باید با لباس شما هماهنگ باشند.

 منبع : 

عروس سایت

 


پیشنهاد عروس سایت :  مدل لباس مجلسی – گالری رنگین کمان(قرمز)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *